Pakiet szkoleń “Bądź na bieżąco z social media”, to kurs pomyślany dla każdego kto zajmuje się promocją i marketingiem w mediach społecznościowych, a także dla osób przygotowujących się do tego zadania.

Prowadzenie mediów społecznościowych wydaje się w dzisiejszych czasach zadaniem oczywistym, jednak jak pokazuje praktyka, często brakuje czasu na rzetelną analizę przepisów prawa, okresowe przeglądy czy naukę nowych narzędzi. Jeśli jesteś odpowiedzialny/a za prowadzenie social media instytucji, to kurs pomoże Ci zweryfikować swoje działania, odświeżyć wiedzę, poznać nowe trendy i wykreować niecodzienne pomysły.

Podczas szkoleń poruszone zostaną tematy dotyczące norm prawnych, przeglądu mediów, wpływu trendów promocyjnych na zasięgi czy praktycznego tworzenia efektywnych i efektownych materiałów graficznych.

Każde ze szkoleń zostało przemyślane jako praktyczna realizacja tematu wzbogacona przykładami i ćwiczeniami aktywizującymi.

Szkolenia będą realizowane w terminie od 19 października do 16 listopada 2022 r.

Koszt udziału w kursie wynosi:

Ukończenie kursu będzie udokumentowane certyfikatem sygnowanym przez SBP.

Wszelkich informacji na temat kursu udziela koordynator ds. szkoleń

Godziny szkoleń: 12.00– 14:30

Można skorzystać z pojedynczych szkoleń, w cenie regularnej.

Program kursu:

Używanie mediów społecznościowych zgodnie z przepisami prawa

Prowadzący: dr Łukasz Wojciechowski

Podczas warsztatów uczestnicy zostaną wyposażeni w kompetencje związane z efektywnym wykorzystywaniem mediów społecznościowych, przy jednoczesnym respektowaniu przepisów prawa – przede wszystkim przepisów RODO i prawa autorskiego.  >> więcej

Bądź czujny, zwiększ zasięgi – promocja biblioteki w social media

Prowadząca: Beata Gamrowska

Podczas szkolenia będziemy rozmawiać o istotnych elementach związanych z promowaniem biblioteki w social media. >> więcej

Jak samemu badać swoje media społecznościowe, by widzieć ich mocne i słabe strony?

Prowadzący: Rafał Hetman

W ramach szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak z dystansu spojrzeć na swoje media społecznościowe, jak oceniać efektywność publikowanych w nich treści, jak identyfikować słabe i mocne strony komunikacji – zarówno z perspektywy pojedynczego wpisu, jak i perspektywy obranej strategii. >>  więcej

Efektowne i skuteczne social media – jak samodzielnie tworzyć materiały graficzne

Prowadząca: Beata Malentowicz