Czuję, że promuję! Social media 2022

Rok 2021 pokazał, że musimy być przygotowani na ciągłe zmiany, a większość działań, które podejmujemy w naszych social media wyczerpało już swoją formułę.

Podczas szkolenia uczestnicy:

• przyjrzą się aktualnym trendom w social media,
  • nauczą się jak zaprojektować interesujące posty,
  • stworzą nową strategię działań promujących bibliotekę,
  • poznają stories, jako dodatkowy kanał komunikacji z odbiorcą.

Szkolenie poprowadzi Beata Gamrowska – specjalista od social media, grafik, copywriter i ilustrator – twórca historyjek o kawie i Pączusiu. Na co dzień specjalista do spraw promocji w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie między innymi koordynuje działaniami zespołu ambasadorów Biblioteki. Prowadzi szkolenia z visual thinking, twórczego myślenia i copywritingu.

Termin szkolenia zostanie podany wkrótce!

W przypadku szkoleń grupowych, zamawianych przez instytucje, prosimy o ustalanie szczegółów organizacyjnych z dr Anną Grzecznowską, a.grzecznowska@sbp.pl tel. 696 900 638

• Zajęcia będą interaktywne, uczestnicy będą korzystać z mikrofonu, wykonywać interaktywne ćwiczenia, dzielić się doświadczeniami i obserwacjami, zadawać pytania na czacie.