Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Niesztampowe metody pracy w bibliotece

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z niestandardowymi metodami pracy z czytelnikiem oraz doświadczą efektów pracy niektórymi z nich.

Tworzenie filmów na potrzeby internetu

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają specyfikę tworzenia filmów do internetu. Skupią się na trzech głównych platformach – YouTubie, Facebooku i Instagramie – i poznaniu różnic towarzyszących publikacji filmów w tych mediach.

Sposób na wirtualne spotkanie z czytelnikami

Nasze szkolenie to wirtualny spacer, podczas którego uczestnicy poznają różne formy aktywności online z czytelnikiem,wygenerują swoje pomysły oraz poznają narzędzia internetowe do tworzenia multimedialnych projektów.

Biblioterapia w pracy z osobami w trakcie życiowej zmiany

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu doboru i możliwości wykorzystania odpowiednich tekstów edukacyjnych, wychowawczych i terapeutycznych adresowanych do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych i Seniorów w trakcie życiowej zmiany.

Jak ciekawie pisać o książkach w internecie?

Dzięki szkoleniu uczestnicy poznają różne perspektywy pisania o książkach, w efekcie będą mogli wybrać najlepiej dostosowany do nich samych sposób opowiadania o czytaniu, a później wcielić go w życie.

Udane spotkanie literackie. Jak je zorganizować w internecie i w realu?

Dzięki szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak rozmawiać z pisarzami i pisarkami. Przygotują zestaw uniwersalnych pytań, które przydadzą się jako wsparcie przy każdym spotkaniu. Poznają także sposoby na przygotowanie ciekawych pytań, które sprawią, że rozmowa będzie atrakcyjniejsza.