Pakiet szkoleń dla kadry zarządzającej | Odwołany

Pakiet szkoleń dla kadry kierowniczej, to kurs pomyślany dla każdego dyrektora, kierownika, menedżera w instytucji kultury, ale także dla osób przygotowujących się do tej roli.

Wiemy jak to jest, gdy zderza się marzenie o zostaniu dyrektorem, z realnymi obowiązkami czekającymi na tym stanowisku – pomożemy Ci przez to przejść! Jeśli już jesteś dyrektorem jakiś czas, to kurs pomoże Ci zweryfikować swoje działania, uschematyzować wiedzę, odnaleźć nowe pomysły i zoptymalizować pracę.

Podczas szkoleń poruszone zostaną tematy dotyczące norm prawnych, zarządzania zespołem, analizy otoczenia oraz planowania długo- i krótkoterminowego. Każde ze szkoleń zostało wzbogacone o narzędzia ułatwiające codzienną pracę dyrektora.

Zapraszamy – w pakiecie taniej!

Pakiet skierowany jest do kadry zarządzającej bibliotek publicznych.
Obejmuje 2 szkolenia w formule online.
Kurs będzie realizowany w terminie 25 – 31 maja 2022 roku.

Koszt udziału w kursie wynosi:

Ukończenie kursu będzie udokumentowane certyfikatem sygnowanym przez SBP.

Wszelkich informacji na temat kursu udziela koordynator ds. szkoleń

Godziny szkoleń: 12:00 – 14:30

Można skorzystać z pojedynczych szkoleń, w cenie regularnej.

Program kursu:

25 maja 2022 r.

Planuję rok dyrektora

Prowadzący: dr Marcin Karwowski

Podczas spotkania, uczestnicy wspólnie z prowadzącym stworzą Kalendarz Dyrektora Biblioteki – narzędzie wspierające efektywne planowanie pracy osoby zarządzającej placówką >> więcej

31 maja 2022 r.

Mam swój zespół

Prowadząca: Beata Gamrowska

Podczas spotkania uczestnicy poznają praktyczne rozwiązania, jak sprawniej zarządzać swoim zespołem. Dowiedzą się, jak lepiej poznać członków swojego zespołu i jak efektywniej się komunikować, aby zwiększyć zaufanie grupy >> więcej

Rejestracja na pakiet