Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Piszę, a oni czytają – język korzyści w social media

Nasi odbiorcy w social media stają się coraz bardziej wymagający. Ładne zdjęcia i grafiki zwracają ich uwagę, ale to w jaki sposób piszemy jest tak naprawdę kluczem do zbudowania szerszego grona fanów naszej biblioteki.

Wdrażam RODO i kontrolę zarządczą

Celem warsztatów jest wyposażenie kadry zarządzającej bibliotek w kompetencje związane z prostym i efektywnym wdrażaniem przepisów prawa.

Mam swój zespół

Podczas spotkania uczestnicy poznają praktyczne rozwiązania, jak sprawniej zarządzać swoim zespołem.

Cyberbezpieczna biblioteka

Szkolenie z tzw. miękkiego cyberbezpieczeństwa to szansa na poszerzenie wiedzy przez kadrę kierowniczą i pracowników bibliotek w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu bez posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Mapuję otoczenie

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się z kim, dlaczego i po co warto współpracować. Wspólnie z prowadzącym stworzą mapę otoczenia biblioteki, w ramach którego funkcjonuje placówka.

Biblioterapia i bajkoterapia w sytuacjach kryzysowych

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu doboru i wykorzystania w działaniach praktycznych literatury w pracy z dziećmi i młodzieżą w sytuacjach kryzysowych wywołanych konfliktem na Ukrainie.

Książka łączy pokolenia

Celem szkolenia jest pokazanie metod i form pracy umożliwiających rozwijanie międzypokoleniowej transmisji wartości