Wykorzystuję chmurę do organizacji pracy własnej i zarządzania zespołem

Planowanie, organizowanie, współpraca i komunikowanie się to czynności wykonywane wielokrotnie każdego dnia.

Jak mieć nad tym procesem kontrolę i jednocześnie motywować innych do działań? Jak ułatwić sobie pracę… nie utrudniając jej innym?

Podczas spotkania uczestnicy poznają środowiska do pracy w chmurze i praktycznie wykorzystają narzędzia ułatwiające zarządzanie zarówno pracą własną jak i zespołu.

Dzięki chmurze wspólnie utworzą przykładowe dokumenty, zapełnią pomysłami i uwagami kalendarz online a także cyfrowy notatnik, opracują krótki formularz pozwalający zebrać informacje od spersonalizowanych grup czytelników.

Uczestnicy spotkania poznają chmurę jako miejsce współpracy i zarządzania projektami oraz unikalny sposób pracy z zespołem.

Wypróbują zdalne środowisko, dzięki któremu będą mogli ograniczyć liczbę spotkań pracując przy konkretnych projektach, ale zawsze być na bieżąco z wprowadzanymi zmianami i monitorować realizację zadań.

Szkolenie poprowadzi Beata Malentowicz – nauczyciel bibliotekarz w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu. Jako certyfikowany organizator rozwoju edukacji zajmuje się wspomaganiem szkół i placówek oświatowych oraz współpracą ze środowiskiem lokalnym. Trener edukacji medialnej oraz pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i bibliotekarzy zarówno z zakresu wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej w pracy dydaktyczne,  jak i promocji czytelnictwa przedstawiając różne rozwiązania pracy z tekstem. Jest koordynatorem sieci współpracy i samokształcenia pn. Sposób na czytanie, w ramach której uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i generują nowe pomysły.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 27 kwietnia 2021r. w godz. 13:00-15:00

Uwaga! To szkolenie jest dostępne taniej w pakiecie dla kadry zarządzającej

• Zajęcia będą interaktywne, uczestnicy będą korzystać z mikrofonu, udostępniać swój pulpit, wykonywać interaktywne ćwiczenia, dzielić się doświadczeniami i obserwacjami, zadawać pytania na czacie.