Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Cyberbezpieczna biblioteka

Szkolenie z tzw. miękkiego cyberbezpieczeństwa to szansa na poszerzenie wiedzy przez kadrę kierowniczą i pracowników bibliotek w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu bez posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Mam swój zespół

Podczas spotkania uczestnicy poznają praktyczne rozwiązania, jak sprawniej zarządzać swoim zespołem.

Planuję rok dyrektora

Podczas spotkania, uczestnicy wspólnie z prowadzącym stworzą Kalendarz Dyrektora Biblioteki – narzędzie wspierające efektywne planowanie pracy osoby zarządzającej placówką.

Wdrażam RODO i kontrolę zarządczą

Celem warsztatów jest wyposażenie kadry zarządzającej bibliotek w kompetencje związane z prostym i efektywnym wdrażaniem przepisów prawa.

Używanie mediów społecznościowych zgodnie z przepisami prawa

Podczas warsztatów uczestnicy zostaną wyposażeni w kompetencje związane z efektywnym wykorzystywaniem mediów społecznościowych, przy jednoczesnym respektowaniu przepisów prawa – przede wszystkim przepisów RODO i prawa autorskiego.

Mapuję otoczenie

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się z kim, dlaczego i po co warto współpracować.

4 lata RODO w bibliotekach

Szkolenie ma na celu podsumowanie kolejnych miesięcy stosowania przepisów RODO w bibliotekach