Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Literacki kompas wartości

Szkolenie nawiązuje do kierunków polityki oświatowej Państwa wśród których znalazło się kształtowanie postaw i wychowanie do wartości.

Webinarium od A do Z

W trakcie szkolenia przedstawione zostaną metody planowania webinariów oraz ich skutecznej realizacji.

Sposób na wirtualne spotkanie z czytelnikami

Nasze szkolenie to wirtualny spacer, podczas którego uczestnicy poznają różne formy aktywności online z czytelnikiem,wygenerują swoje pomysły oraz poznają narzędzia internetowe do tworzenia multimedialnych projektów.

Udane spotkanie literackie. Jak je zorganizować w internecie i w realu?

Dzięki szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak rozmawiać z pisarzami i pisarkami. Przygotują zestaw uniwersalnych pytań, które przydadzą się jako wsparcie przy każdym spotkaniu. Poznają także sposoby na przygotowanie ciekawych pytań, które sprawią, że rozmowa będzie atrakcyjniejsza.

Booktalking – magia i moc słów

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. zagadnienia: idea booktalkingu w kontekście czytelnika opornego, organizacja i przygotowanie booktalkingu (gawęd o książkach), dlaczego warto, formy prezentacji.

Jak ciekawie pisać o książkach w internecie?

Dzięki szkoleniu uczestnicy poznają różne perspektywy pisania o książkach, w efekcie będą mogli wybrać najlepiej dostosowany do nich samych sposób opowiadania o czytaniu, a później wcielić go w życie.

Książka łączy pokolenia

Celem szkolenia jest pokazanie metod i form pracy umożliwiających rozwijanie międzypokoleniowej transmisji wartości

Zdalna promocja książek – narzędzia i pomysły

Podczas szkolenia uczestnicy odkryją różne formy prezentacji zbiorów, które pasują do wizerunku biblioteki. Ponadto wybiorą dodatkowe elementy, takie jak grafiki, filmy czy dźwięki.